PARTNEŘI

Atletický oddíl Hvězda Pardubice má více než 1100 aktivních sportovců všech věkových kategorií. Mezi členy klubu je řada českých reprezentantů, medailistů z mistrovství republiky a členů Sportovního centra mládeže Českého atletického svazu. Spolupracujeme také se sportovními třídami ZŠ Benešovo náměstí a Sportovním gymnáziem Pardubice.

Staňte se naším partnerem a pomozte nám rozvíjet atletiku v Pardubicích!

  • Billboard (5,1 x 2,4 m). Umístěte svou reklamu na jednom z velkoplošných reklamních panelů na Městském atletickém stadionu. Billboardy jsou umístěny po obvodu atletického oválu a také podél ulic Staňkova a Demokratické mládeže. Billboard je možné pronajmout jako jednostranný i oboustranný.
  • Banner (2 x 1 m). Prezentujte svou společnost na jednom z reklamních panelů na vnějším odvodu atletického oválu, horní části tribuny nebo na jiném, vámi zvoleném místě. Banner může být umístěn jednorázově (pouze na konkrétní akci), nebo dlouhodobě, na sjednané časové období.
  • Partnerství při sportovních akcích. Staňte se partnerem jedné z pěti tradičních sportovních (odkaz) akcí, které Hvězda Pardubice každoročně pořádá. Umístíme vaše logo na plakátu akce, který se objeví na billboardech, city light vitrínách, MHD, polepových plochách v Pardubicích. Nabízíme vám také prostor v on-line kampani k propagaci akce. Přímo při konání akce dostanete prostor pro umístění svého reklamního banneru na stadionu a možnost prezentace vlastních produktů a služeb.
  • Podpora konkrétního závodníka/družstva/tréninkové skupiny. Pomozte se zajištěním sportovní přípravy našim sportovcům. Podpořit můžete přímo konkrétního sportovce, jednu z tréninkových skupin nebo celé atletické družstvo (od přípravky až po dospělé). Logo vaší společnosti se objeví na závodních dresech a dostanete prostor pro umístění své reklamy v areálu stadionu.