Posledních pár míst na srpnové příměšťáky!

Ikona kalendář

26.6.2024 - středa

Týden plný sportu na Městském atletickém stadionu v Pardubicích!

Milí rodiče, milé děti, připravte se na léto plné pohybu, zábavy a nezapomenutelných zážitků! Letos opět přinášíme jedinečnou příležitost pro všechny mladé sportovce a sportovkyně zúčastnit se našich příměstských táborů na Městském atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle.

Co na vás čeká?

Pestrý program každý den od 8 do 16 hodin, který zahrnuje:

  • Atletiku: Děti si vyzkouší různé atletické disciplíny pod vedením našich zkušených instruktorů. Připravené máme speciální pomůcky ze sady "Atletika pro děti", které obsahují třeba speciální dětské překážky nebo raketky, které simulují hod oštěpem.
  • Sportovní a vědomostní hry: Kreativní a interaktivní hry zaměřené na týmovou spolupráci, logické myšlení a zábavu.
  • Koupání: Osvěžení v parných letních dnech je zajištěno. Osvěžení v bazénku nebo studené sprše máme k dispozici přímo na stadionu a pokud nám budu počasí přát, půjdeme se vykoupat na městskou plovárnu a projedeme se na paddle boardech.
  • Výlet po okolí: Minimálně na jeden den se vydáme mimo atletický stadion. Jaký výlet to bude? To je překvapení, protože každý z turnusů vede jiný instruktor, který výlet organizuje dle počasí a věku sportovců.

Pro koho je tábor určen?

Naše tábory jsou otevřené všem dětem bez ohledu na členství v klubu. Rádi přivítáme staré známé tváře i nové kamarády, kteří mají chuť zažít týden plný sportu a zábavy. Program je navržen tak, aby byl vhodný pro děti různých věkových skupin a všech sportovních úrovní. Může to být také fajn způsob jak si vyzkoušet, zda se od nového školního roku připojit k jedné z našich tréninkových skupin.

Termíny:

5. – 9. 8. 2024 (trenérka Nicol Zyklová)

- primárně pro děti 6-9 let

12. – 16. 8. 2024 (trenér Jan Šulc)

- primárně pro děti 10-13 let

19. - 23. 8. 2024 (trenérka Kristýna Sádecká)

- primárně pro děti 5-7 let

Jak se přihlásit?

Možnosti jsou dvě - online přes e-mail hvezda-pardubice@seznam.cz nebo osobně, v kanceláři Městského atletického stadionu na Dukle. Přihlášku ke stažení naleznete v odkazu v horní části této stránky.

Jaká je cena a co je zahrnuto?

Cena tábora je 3 500 Kč. V částce je zahrnuto jídlo, pití a celodenní program (vstupy na koupaliště, výlety atd.). Každý den budou pro děti připraveny dvě svačinky a oběd. Pokud máte doma vybíravého strávníka, tak nemusíte mít strach - jídlo si objednáváte dopředu a vybírat můžete ze čtyř variant.

Máte další otázky?

Neváhejte se obrátit na p. Touše, který má koordinaci příměstských táborů na starosti. Tel: 720 135 035, e-mail: hvezda-pardubice@seznam.cz

Těšíme se na viděnou na jednom z našich příměstských táborů!

Takhle jsme si tábor užili minulý rok!

tábor atletika