HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

MUŽI HVĚZDA PARDUBICE ŠESTÍ PO PRVNÍM KOLE EXTRALIGY!

Publikováno 16.05.2023V neděli se v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem konalo první kolo extraligy mužů a žen. „A“ tým mužů Hvězdy Pardubice obsadil v celkovém výsledku šestou příčku, když nasbíral 137 bodů, od pátého místo dělilo náš tým jen devět bodů. Suverénně zvítězili domácí závodníci z VSK Univerzita Brno, před TJ Dukla Praha a AK Škoda Plzeň. „Náš tým mĚl v soutěži drobné výpadky, takže věřím, že v příštím kole se můžeme ještě posunou výše“ míní Iva Tlapáková, vedoucí družstva.
Nejvyšší počet bodů přidal do klubové pokladnice Hvězdy Pardubice Adam Hriň, který zvítězil ve skoku dalekém výkonem 7,42 m a v trojskoku obsadil pátou příčku za 13,92 m. Týmu tak pomohl celkem 21 body.
Druhým nejlépe bodujícím byl Adam Smolka, který jasně zvítězil v běhu na 400 metrů překážek skvělým časem 50,73 s, získal pěkných 15 bodů.
Jedenáct bodů zapsali hned dva naši závodníci. Jakub Kubinec v hodu oštěpem, když poslal své náčiní do vzdálenosti 70,67 metrů a obsadil tak druhou příčku. Druhý byl také běžec Jakub Dudycha, který svou trať 800 metrů zvládl v pěkném čase 1:54,55 min.
Ale i ostatní závodníci se velmi činili a sbírali cenné body, které zajistili družstvu pěknou šestou pozici.
Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz

 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI