HVĚZDA PARDUBICE


                                   


 

Termínová listina 2022 - ke stažení ZDE 

 

Únor 

pá-ne    11.-13.2. = MČR ve vícebojích = Praha Stromovka        

so-ne    19.-20.2. = MČR mládeže v hale = Ostrava        

so-ne    26.-27.2. = MČR žactva v hale = Praha Stromovka        

ne        27.2. = Velká cena v hodu břemenem = Pardubice        

Březen

so-ne   5.-6.3. = MČR dospělých v hale = Ostrava        

so        26.3. = MČR v přespolním běhu žactvo a dorost = Slavkov

           březen = 1. kolo KP družstev mladšího žactva - přespolní běh = Litomyšl

Duben

so        2.4. = MČR chůze 20 km = Poděbrady

so        9.4. = MČR půlmaraton = Pardubice

so        23.4. = MČR 10 000 m Otrokovice

so        23.4. = MČR chůze 35 km = Dudince

Květen

so        7.5. = 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu = Nové Město n.Met.

ne        8.5. = 1. kolo KP družstev staršího žactva = Chrudim

ne        8.5. = Dětský den a Pardubická desítka = Hvězda Pardubice     

ne        8.5. = MČR maraton = Praha

st         11.5. = 2. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so        14.5. = 1. kolo 2. liga = Ústí nad Orlicí

ne        15.5. = 1. kolo extraliga = Ostrava

st         18.5. = 1. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice     

so        21.5. = MČR běh do vrchu = Velká Javorina

so-ne   21.-22.5. = KP víceboje žactva a mladšího žactva = Chrudim                    

út         24.5. = Memoriál Ludvíka Daňka = Turnov

st         25.5. = 3. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice

ne        29.5. = 2. kolo 2. liga = Hvězda Pardubice

út         31.5. = Zlatá tretra = Ostrava

Červen

st         1.6. = 2. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice                 

pá-ne   3.-5.6. = MČR víceboje vše = Praha

so        4.6. = 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu = Hvězda Pardubice

ne        5.6. = 2. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy

po        6.6. = Memoriál Josefa Odložila = Praha

st         8.6. = 4. kolo KPdružstev mladšího žactva - štafetové kolo = Vysoké Mýto                        

so        11.6. = 3. kolo 2. liga = Nové Město n.Met.

ne        12.6. = 2. kolo extraliga = Plzeň

út         14.6. = Kladenské memoriály = Kladno

út         14.6. = Pardubický atletický mítink = Hvězda Pardubice

st         15.6. = 3. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice na Hvězdě

st         15.6. = Ústecké memoriály = Ústí nad Orlicí

so-ne   18.-19.6. = MČR mládeže Ostrava

ne        19.6. = 3. kolo KP družstev staršího žactva = Ústí nad Orlicí

út         21.6. = Pražská tyčka = Praha

so        25.6. = KP jednotlivců staršího a mladšího žactva = Svitavy

so-ne   25.-26.6. = MČR dospělí = Hodonín

ne-pá   26.6.-1.7. = Univerziáda = Chengdu

út-čt    28.-30.6. = LOD = Olomouc

Červenec

pá-ne   1.-3.7. = ME do vrchu a traily = La Palma

po-čt   4.-7.7. = ME dorost = Jeruzalém

pá-ne   15.-24.7. = MS dospělí = Eugene

ne-so   24.-30.7. = EYOF = Banská Bystrica

so        30.7. = VC Tábora = Tábor

Srpen

út-ne   1.-6.8. = MS junioři = Cali

ne        6.8. = Zlín 2022 = Zlín

so        14.8. = MČR dlouhý horský běh = Janské Lázně

po-ne   15.-21.8. = ME dospělí = Mnichov

so        20.8. = 4. kolo 2. liga = Litomyšl

ne        21.8. = 3. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice

so-ne   27.-28.8. = MČR 22 = Brno

Září

so        3.9. = baráž o extraligu a 1. ligu                                                    

ne        4.9. = MČR družstev = Cheb

ne        4.9. = 4. kolo KP družstev staršího žactva = Ústí nad Orlicí

st         7.9. = 5. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim

so        10.9. = M Čech družstev mládeže                                                   

st         14.9. = 4. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so        17.9. = KP jednotlivců přípravek = Svitavy

so-ne   17.-18.9. = MČR žactva = Jablonec nad Nisou   

so        24.9. = MČR družstev juniorů a dorostu                                         

ne        25.9. = MČR silnice = Běchovice

ne        25.9. = Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl

Říjen

so        1.10. = MČR družstev žactva                                                           

ne        2.10. = Finále  KP družstev přípravky = Chrudim

Listopad

so        26.11. = MČR v přespolním běhu juniorů a dorostu = Rumburk

Prosinec

so        3.12. = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI