HVĚZDA PARDUBICE


               


Termínová listina - ke stažení ZDE


  Leden

27. 1. 2019 = KP OPEN - Jablonec nad Nisou        

 Únor

16. - 17. 2. 2019 = Mistrovství ČR mužů a žen v hale = Ostrava         

23. - 24. 2. 2019 = Mistrovství ČR mládeže v hale = Praha        

 Březen

10. 3. 2019 = Velká cena v hodu břemenem = Hvězda Pardubice       

23. 3. 2019 = M ČR v chůzi na 50 km = Dudince                    

30. 3. 2019 = M ČR v přespolním běhu dorostu, st. a ml. žactva = Mladá Boleslav       

 Duben 

6. 4. 2019 = M ČR v chůzi na 20 km mužů a žen = Poděbrady       

10. 4. 2019 = Jarní hodinovka – ISCAREX pohár = Hvězda Pardubice       

13. 4. 2019 = M ČR v půlmaratónu mužů a žen + KP = KPA Pardubice       

13. 4. 2019 = 1. kolo extraligy a II. ligy mužů a žen – chůze 10 km = Olomouc

16. 4. 2019 = Oddílové závody žactva = Hvězda Pardubice       

27. 4. 2019 = M ČR mužů, žen, juniorů a juniorek na 10 000 m = Břeclav       

28. 4. 2019 = Kvalifikační závody na olympiádu = Svitavy

30. 4. 2019 =Okresní kolo Poháru rozhlasu – mladší = Hvězda Pardubice       

30. 4. = Kvalifikační závody na olympiádu + Veřejné závody =Hvězda Pardubice      - ZRUŠENO

 Květen

4. 5.2019 = 1. kolo společného KP družstev juniorstva a dorostu = Hvězda Pardubice              

5. 5.  2019 = 1. kolo KP družstev žactva = Chrudim      

                = M ČR v maratonu mužů a žen = Praha       

6. 5. 2019 = Okresní kolo Štafetového poháru = Hvězda Pardubice       

7. 5. 2019 = Okresní kolo Poháru rozhlasu – starší = Hvězda Pardubice       

7. 5. 2019 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice       

8. 5. 2019 = Pardubická desítka a Dětský den s atletikou = Hvězda Pardubice         

11. 5. 2019 = 2. kolo II. ligy mužů a žen – chůze 10 km = Milovice

11. - 12. 5. 2019 = KP ve vícebojích mužů, žen, dorostu, žactva a mladšího žactva = Ústí nad Orlicí      

14. 5. 2019 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice      

14. 5. 2019 = Krajské kolo štafetového poháru = Hvězda Pardubice      

15. 5. 2019 = 1. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim                     

18. 5. 2019 = 1. kolo extraligy mužů a žen = Plzeň      

                     1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C = Ústí nad Orlicí      

21. 5. 2019 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice      - ZRUŠENO

21. 5. 2019 = Krajské kolo Poháru rozhlasu = Hvězda Pardubice      

22. 5. 2019 = 1. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice      - ZRUŠENO            

25. 5. 2019 = 2. kolo společného KP družstev juniorstva a dorostu = Pardubice       

    M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek = Janské Lázně-Černá hora       

                    Kvalifikace na ME v běhu do vrchu                             dtto                  

                    ME v běhu do vrchu veteránů                                 dtto

26. 5. 2019 = 2. kolo KP družstev žactva = Litomyšl       

29. 5. 2019 = Republikové finále štafetového poháru = Vlašim       

29. 5. 2019 = 2. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice       

31. 5. - 2. 6. 2019 = M ČR ve vícebojích všech kategorií = Zlín                

 Červen

1. 6. 2019 = KP jednotlivců mladšího žactva = Svitavy    

1. 6. 2019 = KP jednotlivců staršího žactva = Svitavy      

4. 6. 2019 = Čokoládová tretra = Hvězda Pardubice          

4. 6. 2019 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice    

5. 6. 2019 = 2. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice        

8. 6. 2019 = 2. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C = Litomyšl    

9. 6. 2019 = 3. kolo II. ligy mužů a žen – chůze 10 km = Zeleneč    

11. 6. 2019 = Republikové finále Poháru rozhlasu = Plzeň    

11. 6. 2019 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice    

12. 6. 2019 = 3. kolo KP družstev  mladšího žactva = Chrudim                                   

                     Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m = Ústí nad Orlicí    

15. - 16. 6. 2019 = M ČR mužů a žen do 22 let = Praha    

16. 6. 2019 = 3. kolo KP družstev žactva = Svitavy       

19. 6. 2019 = 3. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě       

20. 6. 2019 = Zlatá tretra  = Ostrava   

22. 6. 2019 = 3. kolo II. ligy mužů a žen skupina C = Hvězda Pardubice    

23. - 27. 6. 2019 = Olympiáda dětí = Jablonec n.N.    

23. - 28. 6. 2019 = Evropské hry = Minsk   

25. 6. 2019 = Pardubický atletický mítink = Hvězda Pardubice    

28. - 30. 6. 2019 = M ČR juniorů a dorostu = Olomouc     

30. 6. 2019 = Pardubická pětka – ISCAREX pohár = Hvězda Pardubice          

 Červenec

7. 7. 2019 = Mezistátní utkání juniorů  = Maďarsko    

7. 7.  2019 = ME v běhu do vrchu = Zermatt                   

8. - 13. 7. 2019 = Světová univerziáda = Neapol    

11. - 14. 7. 2019 = ME do 22 let = Gävle         

13. 7. 2019 = Mezistátní utkání dorostu = Trnava   

18. - 21. 7. 2019 = ME juniorů do 19 let = Boras     

20. - 28. 7. 2019 = Evropský festival olympijských nadějí = Baku   

21. 7. 2019 = 4. kolo II. ligy mužů a žen – chůze 10 000 m = Nové Město nad Metují     

26. - 28. 7. 2019 = M ČR mužů a žen na dráze = Brno         

26. 7. - 4. 8. 2019 = Evropské hry veteránů = Turín   

 Srpen

9. - 11. 8. 2019 = ME družstev = Bydhošť   

24. 8. 2019 = 2. kolo extraligy = Praha        

25. 8. 2019 = 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C = Čáslav          

31. 8. 2019 = 3. kolo společného KP družstev juniorstva a dorostu = Chrudim                  

 Září

4. 9. 2019 = 4. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice na Hvězdě          

5. - 15. 9. 2019 = ME veteránů = Benátky                                        

                = Baráž o postup do 1. ligy                                                          

                = KP jednotlivců přípravek = Litomyšl     

8. 9. 2019 = M ČR družstev mužů a žen - finále extraligy = Hodonín       

                = Baráž o postup do extraligy       

                = 4. kolo KP družstev žactva = Ústí nad Orlicí     

11. 9. 2019 = 4. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě     

14. 9.  2019 = M Čech družstev dorostenců a dorostenek = Praha     

                   = M Čech družstev žáků a žákyň = Pardubice                                               

                   = Kvalifikace na MS v běhu do vrchu = Stachy, Zadov     

15. 9. 2019 = M Čech družstev juniorů a juniorek = Kolín     

15. 9. 2019 = Finále KP družstev mladšího žactv = Ústí nad Orlicí     

16. 9. 2019 = 1. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice     

17. 9.  2019 = Okresní kolo Středoškolského poháru = Hvězda Pardubice     

20. - 22. 9.  2019 = M ČR žáků a žákyň = Kolín     

21. 9. 2019 = Společný KP mužů, žen, dorostenců a dorostenek = Litomyšl     

22. 9. 2019 = Finále KP družstev přípravek   =  Chrudim     

24. 9. 2019 = Oddílový víceboj mladšího žactva = Pardubice     

27. 9. - 6. 10. 2019 = Mistrovství světa = Doha                  

28. 9. 2019 = M ČR družstev juniorů a juniorek = Plzeň      

                  = M ČR družstev dorostenců a dorostenek = Ostrava      

                  = Mezistátní utkání žáků a žákyň do 15 let = Slovinsko                    

28. - 29. 9. 2019 = MS veteránů v běhu do vrchu = Gagliano del Capo

29. 9. 2019 = M ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek = Běchovice     

                  = Baráž o postup do 2. ligy mužů = Děčín                                                

                  = Mezikrajové utkání mladšího žactva     

 Říjen

1. 10. 2019 = Veřejné závody = Pardubice   

5. 10. 2019 = M ČR družstev žáků a žákyň = Praha     

9. 10. 2019 = Oddílové závody = Pardubice   

9. 10. 2019 = Pardubická desítka – ISCAREX pohár = Hvězda Pardubice   

16. 10. 2019 = Oddílový víceboj mladšího žactva 

 Listopad

15. 11. 2019 = MS v běhu do vrchu = Villa La Angostura

16. 11. 2019 = MS v horském maratonu = dtto

23. 11. 2019 = M ČR v přespolním běhu všech kategorií = Dříteč 

30. 11.  2019 = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice  

 Prosinec 

14. 12. 2019 = Mezikrajové utkání staršího žactva 2019 = Ostrava

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI