HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

ZLATÁ TRETRA OPĚT S ÚČASTÍ HVĚZDY

Publikováno 19.05.2021Již dnes proběhne na vítkovickém stadionu v Ostravě jubilejní 60. ročník Zlaté tretry. Na startu se představí mimo největších hvězd současné světové atletiky také tři závodníci atletického oddílu Hvězda Pardubice.

V hlavním programu nastoupí, v loňském roce nejlepší český trojskokan, Jiří Vondráček. Utká se s takovými závodníky jako Christian Taylor (USA), jehož osobní rekord je 18,21 m nebo Hugues Fabrice Zango (BFA), který letos již předvedl pokus dlouhý 17,40 m. Na startovní listině je celkem sedm jmen z celého světa a bude to jistě velmi zajímavá podívaná, kterou můžete sledovat v 18.45 h.

V národním programu, který předchází hlavním soutěžím, se představí dvě běžkyně Hvězdy. Hned v první disciplíně předprogramu, tedy běhu na 1 500 metrů se představí Barbora Zoubková, která si v silné konkurenci bude jistě chtít vylepšit své osobní maximum. Na trati 800 metrů se pak představí Eliška Koletová. Pro tu je start na tomto prestižním závodě skvělou možností, jak nasbírat cenné zkušenosti, protože věkem je ještě žákyně a již to že byla pořadatelem vybrána svědčí o jejích kvalitách. O výsledcích našich závodníků Vás budeme informovat. 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI